הפקת נסח טאבו

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

נסח הטאבו מאפשר לצפות בפרטים חשובים וחיוניים לגבי מקרקעין מסוים ומהווה "תעודת הזהות של הנכס".

מומלץ להפיק את נסח הטאבו כאשר מתעניינים בקניית נכס וחשוב שיהיה מעודכן על מנת לראות אם לא נוספו הערות אזהרה או שינוי פרטים בטאבו במהלך המשא ומתן בקניית הנכס.

איך מפיקים נסח טאבו?

תהליך הפקת נסח טאבו הוא פשוט וקל מאוד לביצוע. תצטרכו: פרטים מזהים על הנכס (פרטי גוש חלקה או כתובת הנכס), כתובת אימייל ואמצעי תשלום. באמצעות האתר טופס קל תוכלו לבחור באחת מבין שתי האפשרויות הבאות: הוצאת נסח טאבו באמצעות פרטי גוש וחלקה או הוצאת נסח טאבו באמצעות כתובת. נסח הטאבו שישלח זהה בשתי הדרכים.

הפקת נסח טאבו באמצעות פרטי גוש וחלקה

בטופס ההפקה שבחלקו העליון של האתר יש לסמן "נסח לפי גוש וחלקה". בחירה זו תפתח לכם אופציה לבחור את סוג נסח הטאבו, כברירת מחדל "נסח טאבו רגיל", באפשרותכם לשנות את הבחירה ל"נסח טאבו מרוכז" ו"נסח טאבו היסטורי" (מידע נוסף על סוגי הנסחים השונים תמצאו באזור "שאלות תשובה"). לאחר מכן הזינו את מספר הגוש, מספר החלקה ו מספר תת החלקה (במידה וקיים, מספר תת החלקה אינו חובה למלא), לסיום השלב הראשון לחצו על כפתור "הבא".

בשלב זה יש להזין: שם, טלפון ודואר אלקטרוני. פרטים אלו ישמשו אותנו לשליחת נסח הטאבו וליצור עמכם קשר במידת הצורך, לסיום השלב השני לחצו "עברו לתשלום מאובטח".

בשלב זה יפתח לכם דף תשלום מאובטח, אנו עובדים עם תקן PCI, תקן אבטחת התשלום המחמיר ביותר.

אנו נקלוט את ההזמנה, נבדוק אותה, נפיק את נסח הטאבו ונשלח את נסח הטאבו אל כתובת הדואר האלקטרוני שהוזן בשלב השני.

הפקת נסח טאבו באמצעות כתובת הנכס

בטופס ההפקה שבחלקו העליון של האתר יש לסמן "נסח לפי כתובת". בחירה זו תפתח לכם אופציה לבחור את סוג נסח הטאבו, כברירת מחדל "נסח טאבו רגיל", באפשרותכם לשנות את הבחירה ל"נסח טאבו מרוכז" ו"נסח טאבו היסטורי" (מידע נוסף על סוגי הנסחים השונים תמצאו באזור "שאלות תשובה"). לאחר מכן הזינו את כתובת הנכס:  עיר, רחוב ומספר בניין. שימו לב, מספר הדירה אינו פרט שנדרש למלא. במידה ובחרתם בנסח טאבו רגיל או היסטורי יש לציין את שם בעל הנכס. במידה ובוחרים בנסח טאבו מרוכז שם בעל הנכס אינו רלוונטי ולא יופיע או ידרש למילוי. לסיום השלב הראשון לחצו על כפתור "הבא".

בשלב זה יש להזין: שם, טלפון ודואר אלקטרוני. פרטים אלו ישמשו אותנו לשליחת נסח הטאבו וליצור עמכם קשר במידת הצורך. שימו לב – בהפקת נסח טאבו באמצעות כתובת הנכס חשוב להזין את כתובת האימייל הנכונה, במידת הצורך אנו שולחים מפת עזר לאיתור הנכס המדויק. לסיום השלב השני לחצו "עברו לתשלום מאובטח".

בשלב זה יפתח לכם דף תשלום מאובטח, אנו עובדים עם תקן PCI, תקן אבטחת התשלום המחמיר ביותר.

אנו נקלוט את ההזמנה, נבדוק אותה, נאתר את נסח הטאבו בהתאם לכתובת הנכס שסיפקתם, נפיק את נסח הטאבו ונשלח אל כתובת הדואר האלקטרוני שהוזן בשלב השני.

חשיבות הפקת נסח טאבו לפני השכרה או רכישת דירה

לפני שמשכירים או רוכשים דירה חשוב לבדוק מספר פרטים שימנעו עוגמת נפש עתידית. במידה והחוזה נחתם בעזרת שירות עורך דין, הוא יבצע את הבדיקות הבאות עבורכם, אבל במידה והחלטתם שלא לשכור את שירותיו של עורך דין, ישנן מספר בדיקות חשובות ופשוטות מאוד לביצוע:

 1. בדקו האם הנכס רשום בפנקסי הטאבו – רישום הנכס בטאבו יקל עליכם מתהליכים משפטיים רבים הקשורים לדירה, מקל על הרוכשים והקונים בתהליך מכירת הדירה וכן מעלה את ערכו הכספי של הנכס.
 2. בדקו מי בעלי הזכויות הרשומים – חתימה על חוזה שכירות או מכירה צריכה להתבצע מול הבעלים החוקיים של הנכס. רבים מסתפקים בשאלה הפשוטה "האם הדירה רשומה על שמכם?" אך זו לא הדרך הנכונה לביצוע הבדיקה. זהות בעלי הזכות החוקיים במקרקעין רשום בתוך נסח הטאבו.
 3.  בדקו האם מופיעות הערות – חשוב מאוד לוודא האם קיימים לנכס: עיקולים, משכנתאות, הפקעות, ירושה, הערות אזהרה.
 4.  בדקו את גודל הנכס – גודל הנכס (בדרך כלל גודל נטו) מופיע בנסח הטאבו, וודאו כי אתם חותמים על הנכס כפי שהוא הוצג לכם.
 5. בדקו הצמדות – הבטיחו לכם חניה, גג, מחסן, רכוש משותף? בנסח הטאבו מופיעים כל ההצמדות השייכות לנכס.

שאלות / תשובות

נסח הטאבו מאפשר לצפות בפרטים חשובים וחיוניים לגבי מקרקעין מסוים ומהווה "תעודת הזהות של הנכס".

מומלץ להפיק את נסח הטאבו כאשר מתעניינים בקניית נכס וחשוב שיהיה מעודכן על מנת לראות אם לא נוספו הערות אזהרה או שינוי פרטים בטאבו במהלך המשא ומתן בקניית הנכס.

 • נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף)
 • נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".
 • נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.
 1. שם מלא ות.ז של בעל הנכס
 2. הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו').
 3. גודל הנכס נטו
 4. מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו')
 5. הערות אזהרה לנכס
 6. עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק.
 7. האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

 • גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.
 • חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.
 • תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה)

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

נסח טאבו מאמרים מקצועיים

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו

לשכות רישום מקרקעין: שעות פעילות, דוא"ל, כתובת, מפה וניווט לסניף