Warning: A non-numeric value encountered in /home/659171.cloudwaysapps.com/ymyayubsfy/public_html/wp-content/plugins/gravity-payment/gravity-payment.php on line 98
נסח טאבו גבעתיים - הזמנת נסח טאבו בגבעתיים באמצעות כתובת או פרטי גוש חלקה

נסח טאבו גבעתיים

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

גבעתיים היא עיר הממוקמת במרכז הארץ, והיא גובלת ברמת גן ובתל אביב. דרכי הגישה וקווי התחבורה הציבוריים הרבים הופכים את גבעתיים לכמעט חלק בלתי נפרד מתל אביב. נסיעה באוטובוסים מגבעתיים ללב תל אביב אורכת לא יותר מעשרים דקות (ובזמנים מסוימים גם פחות), ובאופן דומה, כך גם המרחק בין גבעתיים לרמת גן קצר. במשך השנים לגבעתיים נוצר שם של עיר "זקנה" אשר אוכלוסייתה מבוגרת, אך בעשור האחרון היא מצויה בתהליך הצערה מסיבי. הסיבה לכך היא זיהוי הפוטנציאל בקרב צעירים רבים, למגורים קרובים מאד לתל אביב ולמרכזי התעסוקה, התעשייה וההייטק של הארץ, ומנגד, מחירים שפויים, איכות חיים גבוהה, שקט עירוני ובתי ספר איכותיים. על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, גבעתיים מדורגת בציון של 9 מ- 10, וממוקמת בין הערים החזקות בישראל במדרג החברתי- כלכלי. בגבעתיים יש לא מעט פרויקטים של התחדשות, במתכונת של הריסה ובנייה מחדש, או במתכונת של חידוש מבנים ישנים. בנוסף, ישנם מספר פרויקטים של בניית מגדלים חדשים, כמו גם הרחבת שכונות בהיקף של עוד כ- 3,800 דירות חדשות!

הפקת נסח טאבו בגבעתיים לפני רכישה או השכרת דירה

צעירים שרוצים לרכוש דירה עושים המון טעויות קטנות בדרך. בטח כאשר מדובר בדור של ימינו, שהתרגל ללמוד לעשות הכול בעצמו, באמצעות מדריכים באינטרנט. ועל אף כל היתרונות של תרבות ה- "עשה זאת בעצמך", ישנם עולמות שבהם עדיין מומלץ להתייעץ עם מומחים. בטח כאשר מדובר בנכס הראשון אותו אתם רוכשים, ובעסקה הגדולה ביותר שעשיתם בחייכם. מדובר גם בנכס שיש לו ערך סנטימנטלי רב, והשפעה עצומה על חיינו (וגם על חיי ילדינו) למשך שנים רבות.
אז הדבר הראשון אותו חשוב לבדוק הוא את מצב הנכס, בטח כאשר מדובר במבנים ישנים או מבנים שזה עתה שופצו. אם מדובר במבנים ישנים, ישנם לא מעט מקרים של בלאי טבעי אותו כדאי לזהות. במקרים של בתים ששופצו, חשוב לוודא שלא התבצעו ליקויים בבנייה, שלא נמצא את עצמנו לפתע עם בעיות חשמל או אינסטלציה. לאחר שעשינו בדיקה ראשונית ויזואלית, מומלץ להשתמש בעו"ד מקרקעין להוצאת וקריאת המסמכים המזהים של הדירה- נסח הטאבו ותשריט הבנייה. אלו מהווים את מסמכי העומק, תעודות הזהות של הדירה. עו"ד מומחה ידע להשוות בין הנכס עצמו, לרישום שלו בטאבו ולתוכניות הבנייה המקורית- ולזהות חריגות בנייה. לחריגות בנייה עלולות להיות השפעות עצומות על ערך הנכס, וגם אם הן משחקות לטובתנו, אנחנו חייבים להכיר אותן.

איך מפיקים נסח טאבו בגבעתיים?

רכישת דירה בגבעתיים יכולה להיות השקעה מצוינת לזוג צעיר, או גם למשפרי דיור. מדובר בעיר נפלאה שנמצאת בתנופה כבר עשור עם נדל"ן שממשיך לעלות. מומלץ לכל מי שמבצע עסקאות נדלן להכיר את כל המסמכים הרלוונטיים ובייחוד כאשר מדובר על הזמנת נסח טאבו, איך התהליך עובד? הכנו להם מדריך קצר שיעזור לכם להוציא נסח טאבו מקוון.

בחלקו העליון של העמוד תוכלו למצוא טופס הפקת נסח טאבו, מדובר בטופס קל ומאוד פשוט להשלמה. יש לבחור "הפקת נסח טאבו באמצעות כתובת" ולהזין את העיר "גבעתיים", רחוב ומספר בניין. לאחר מכן להזין פרטים אישיים על מנת שנוכל ליצור עמכם קשר ולסיום לבצע תשלום.

צוות האתר בודק את ההזמנות, מאתר את הנכס במפות המדינה, בודק את פרטי הגוש והחלקה של הנכס, בודק את תקינות נסח הטאבו ולסיום שולח את נסח הטאבו לכתובת האימייל שציינתם.

לשכת רישום מקרקעין גבעתיים שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר גבעתיים לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי גבעתיים מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין תל אביב.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 08:30-12:30
בזימון תור בלבד
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 08:30-12:30
בזימון תור בלבד
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

יצירת קשר עם הסניף

דואר אלקטרוני: Rishum-TA@justice.gov.il

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף תל אביב בלבד. בעת פניה אל לשכת רישום תל אביב, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן.

מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת ניווט אל לשכת רישום מקרקעין סניף תל אביב

שד' מנחם בגין 125, תל אביב-יפו, קריית הממשלה קומה 7
ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו גבעתיים

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו גבעתיים?

מומלץ לכל מי שמבצע עסקאות נדלן להכיר את כל המסמכים הרלוונטיים ובייחוד כאשר מדובר על הזמנת נסח טאבו, איך התהליך עובד? הכנו להם מדריך קצר שיעזור לכם להוציא נסח טאבו מקוון.

כיצד מפיקים נסח טאבו אילת לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו בגבעתיים לפי כתובת.

יש לבחור "הפקת נסח טאבו באמצעות כתובת" ולהזין את העיר "גבעתיים", רחוב ומספר בניין. לאחר מכן להזין פרטים אישיים על מנת שנוכל ליצור עמכם קשר ולסיום לבצע תשלום.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו