נסח טאבו רמת גן

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

ממושבה חקלאית למועצה מקומית ולאחת מהערים המרכזיות והבולטות בישראל- רמת גן מונה היום למעלה מ- 160 אלף תושבים. מאז הוקמה בשנת 1921, והוכרזה כעיר בשנת 1950, רמת גן מאכלסת כמה מוסדות חשובים מאד בכלכלה, בחברה ובתרבות הישראליים. החל מאוניברסיטת בר אילן, דרך מכללת שנקר, הספארי, קניון איילון ועד למתחם בורסת היהלומים- הכולל גורדי שחקים, סטארט אפים, חברות הייטק ענקיות ועוד. רמת גן ידועה בשל הגישה המתפתחת שלה והביקוש שרק עולה וגובר, וזאת משום היותה במרחק חמש דקות נסיעה מתל אביב, ומנגד, עיר מדהימה בפני עצמה שמצליחה לייצר סביבה שקטה ואיכותית. תחום הנדל"ן ברמת גן נמצא בפיתוח מתמיד כשכל הזמן נוצרות תוכניות בנייה חדשות, ועל כן, היא מספקת מענה מצוין לאנשים שרוצים לרכוש נכס במרכז. לפני שניגשים לתהליך רכישה או השכרה דירה מומלץ להפיק נסח טאבו ברמת גן כך תוכלו לוודא האם הנכס רשום במרשם המקרקעין, מי בעל הנכס החוקי, האם קיים הערת אזהרה, שטח הנכס, רכוש משותף והצמדות.

הפקת נסח טאבו ברמת גן לפני רכישה או השכרת דירה

רכישת דירה היא אירוע משמעותי מאד ובמיוחד כשמדובר בזוגות צעירים בתחילת דרכם. תחום הנדל"ן הוא רחב ומגוון, ועל כן, עשוי להיראות בתחילה כמבלבל. עם זאת, חשוב לזכור כי בסופו של דבר אנחנו חיים בעידן בו כל המידע פרוש בפנינו כל הזמן, וישנם אנשי מקצוע שיכולים לסייע לנו ולהשלים את הפערים בהם אנחנו פחות בקיאים. מדינת ישראל מצויה במצב שמכונה על ידי רבים כ- "מצוקת הדיור", אך עם זאת, רכישת דירה איננה חלום בלתי אפשרי. ישנן המון דרכים בהן נוכל להשיג את היכולת לממן את הנכס, וכדי שנצליח לעשות זאת, כדאי שנכיר אותן. אז בתור התחלה, הנה שני מרכיבים חשובים בדרך לרכישת דירה:

  1. הערכת שווי הנכס – המון אנשים עושים עסקאות לא טובות בתחילת דרכם. זה נובע מחוסר יכולתם להתמקח, ובעיקר, מחוסר יכולת לאמוד את שוויו האמיתי של הנכס. לשם כך, חשוב לעשות סקר שוק נדל"ן מעמיק, הכולל פרמטרים כגון: נכסים שנמכרו באזור לאחרונה, מצב הנכס, צפי שוק הנדל"ן באזור בעתיד ועוד. מומלץ מאד להשתמש בשירותיהם של שמאים מקצועיים, שידעו להעריך את הנכס בצורה מדויקת וניטרלית, ועלותם יכולה לחסוך עשרות אלפי שקלים. מומלץ מאוד להפיק נסח טאבו ברמת גן ואף להפיק את תשריט הבניין על מנת שתוכלו לקבל שווי מדויק לפי הנכס עליו אתם מבררים, פעמים רבות יש שינוי שאליו תחשפו רק לאחר בדיקת הנכס באמצעות נסח הטאבו ותשריט הבניין לדוגמא: שטח לפי הטאבו, נכסים מוצמדים (חניה / מחסן) ועוד.
  2. בניית תמהיל משכנתא איכותי – תמהיל משכנתא הוא כחומר ביד היוצר וישנם היום המון סוגים של תוכניות בבנקים השונים בישראל. תמהילים נכונים הם תמהילים שצופים את פני העתיד ומצליחים לאזן בין ריביות לבין תוכניות החזר חודשיות על פי יכולותיהם הכלכליות של הרוכשים. גם במקרים אלו, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע כגון יועצי משכנתאות, שמצליחים להשיג תוכניות טובות יותר באמצעות קבוצות רכישה.

איך מפיקים נסח טאבו ברמת גן?

אלו הם רק שניים מבין תהליכים רבים אותם עוברים אנשים בדרכם לרכוש נכס חדש. במיוחד אם מדובר בדירה ראשונה שאמורה להוות בית עבורנו ועבור ילדינו הקטנים, חשוב שנדע לעשות רכישות חכמות שיתאימו את יכולותינו הכלכליות ויאפשרו לנו ליהנות מיציבות וביטחון. הפקת נסח טאבו ברמת גן מתאפשרת באמצעות טופס ההזמנה שנמצא בחלקו העליון של האתר, תוכלו לבחור באופציה "הפקת נסח טאבו באמצעות פרטי גוש וחלקה" או לבחור באופציה "הפקת נסח טאבו באמצעות כתובת", במידה ותבחרו באופציה זו שימו לב להזין את העיר "רמת גן" ולרשום בצורה תקינה את שם הרחוב ומספר הבניין.

תהליך הפקת נסח טאבו פשוט ומהיר מאוד, אנו נאתר עבורכם את הנכס ואת הפרטים הדרושים להפקת נסח הטאבו ונשלח את כתובת הדוא"ל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

לשכת רישום מקרקעין רמת גן שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר רמת גן לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי רמת מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין פתח תקווה.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: [email protected]

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף פתח תקווה בלבד, שימו לב לציין את כתובת הנכס בעיר רמת גן אליו תרצו לקבל עזרה. בעת פניה אל לשכת הרישום, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: ההסתדרות 26, פתח תקווה

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו רמת גן

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו רמת גן?

כשתוציאו נסח טאבו ברמת גן תגלו גם כי בנסח הטאבו נכתבו הערות שונות המשקפות את הזכויות של גורמים שונים לגבי הנכס.

בין ההערות הללו ניתן למנות הערת אזהרה, הערות לגבי שעבודים או הפקעות, עיקולים וכן תוכלו לדעת אם היו בנכס חריגות בנייה.

כיצד מפיקים נסח טאבו בעיר רמת גן לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו ברמת גן לפי כתובת.

בחלקו העליון של האתר ניתן למצוא טופס הפקת נסח טאבו. הזינו את כתובת העיר "רמת גן", רחוב ומספר בניין.

בזכות אתר טופס קל תהליך הוצאת נסח טאבו הפך לקל ופשוט. אנו נקבל את ההזמנה שלכם, נבדוק את הנכס במפות המדינה, נפיק נסח טאבו ונשלח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו