נסח טאבו בני ברק

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

בני ברק נוסדה בשנת 1924, ומאז ועד היום נחשבת לאחת הערים המשמעותיות והגדולות ביותר לציבור החרדי. ישנן בעיר ישיבות רבות, אך רוב תושביה משתייכים לזרם הליטאי ולזרם החסידי. היום, פרדס כץ הינה השכונה החילונית היחידה שנותרה בבני ברק, ואוכלוסייתה מעורבת בין חרדים לחילונים על כל ספקטרום הדת והמסורת. הרחוב המרכזי של העיר הינו רחוב רבי עקיבא (הלוא הוא גם הרחוב הראשון) והוא חוצה את העיר מצפון- מערב למזרח. רחוב רבי עקיבא מהווה מרכז מסחרי הכולל מסעדות, עסקים, ובנקים. בשנת 2011 נחנך בבני ברק מתחם התעשייה הענק BBC, הכולל מגדלים וגורדי שחקים בהם שוכנות חברות הייטק רבות. בשנה שעברה הוחלט על בניית 1500 דירות בפרויקט שיכיל מבני מגורים בני שבע קומות, וכחלק מהפרויקט יוקצו כ-300 דירות לדירות קטנות. בנוסף, במסגרת פארק המגורים החדש, יוקמו 19 גני ילדים, מה שעשוי להוות הזדמנות מצוינת לזוגות צעירים להשתכן בעיר.

הפקת נסח טאבו בבני ברק לפני רכישה או השכרת דירה

אז לפני שאנחנו מבצעים כל עסקה (ולא משנה באיזו עיר), עוד לפני שעברנו על הטאבו, ולפני שבדקנו את היתרי הבנייה ובדקנו את מסלולי המשכנתא האופציונאליים… לפני הכל, חשוב שנבדוק את הערך האמיתי של הנכס אותו אנחנו רוצים לקנות. המחיר שהוצע על ידי הקבלן או בעל הנכס הוא בגדר הצעה בלבד ואנחנו חייבים לוודא שהעסקה משתלמת. לשם כך יש לנו שתי אפשרויות:

  1. להשתמש בשמאי, הלוא הוא איש מקצוע שתפקידו להעריך את שווים של נכסים. ישנם שני סוגים של שמאים- פרטיים וכאלה שאותם הבנק מספק בעת פתיחת תיק משכנתא. שמאים פרטיים עולים כמה אלפים של שקלים בעוד שמאים מטעם הבנק עולים מאות בודדות של שקלים, אך מנגד, מחקרים מראים כי שמאים שעובדים במסגרת הבנק נוטים לתפוס את צידו של הבנק ולהעריך את הנכס במחיר של בין 5-10% יותר, כלומר בין עשרות למאות אלפי שקלים יותר. מומלץ לא להתפשר בנושא זה ולקחת שמאי פרטי שימדוד את ערכו של הנכס באופן ניטרלי.
  2. לעשות זאת בעצמכם, ועל כן אתם חייבים לבצע מחקר מקיף שכולל סקירה מעמיקה של הנכס, הבניין, השכונה, העיר, נכסים מקבילים דומים שנמכרו בשנה האחרונה ומחיר מכירתם, ללמוד את מצב שוק הנדל"ן ולהבין תנודות ברמת המאקרו, לבדוק את מצב הנכס (ואת הצורך בשיפוץ לדוגמה), ולגלות גורמים סביבתיים כגון תמ"א בנכסים קרובים או עבודות ברחוב שעלולות להוריד את ערכה של השכירות.

איך מפיקים נסח טאבו בבני ברק?

בסופו של דבר, כאשר מדובר בהשכרה או במכירת דירה, חשוב שניגש לעסקה כהליך גמיש שעשוי לעבור שינויים רבים, לטובתנו או לרעתנו. אין לקחת אף נתון או רכיב כמובן מאליו, ומומלץ לוודא שאנחנו עושים את הכל בצורה המקצועית ביותר. באמצעות אתר טופס קל תוכלו לרכוש נסח טאבו בני ברק באופן פשוט וידידותי למשתמש, בחלקו העליון של האתר תמצאו טופס, בחרו באפשרות "הפקת נסח טאבו באמצעות כתובת" רשמו את העיר – בני ברק, הרחוב ומספר הבניין הרצוי.

צוות המקצועי של אתר טופס קל יקבל את ההזמנה, יבצע בדיקה מקיפה על כתובת הנכס ויאתר את מיקומו. אנו נפיק עבורכם את נסח הטאבו ונשלח אל כתובת הדוא"ל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

שימו לב: באפשרותכם להפיק נסח טאבו מרוכז, רגיל והיסטורי. אנו ממליצים ללקוחות אשר מפיקים נסח טאבו באמצעות כתובת לבחור באפשרות נסח טאבו מרוכז על מנת לקבל נסח המפרט על כל הבניין ולא רק על דירה ספציפית.

לשכת רישום מקרקעין בני ברק שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר בני ברק לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי בני ברק מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין פתח תקווה.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: [email protected]

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף פתח תקווה בלבד. בעת פניה אל לשכת רישום, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: ההסתדרות 26, פתח תקווה

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו בני ברק

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו בני ברק?

כשתוציאו נסח טאבו בבני ברק תגלו גם כי בנסח הטאבו נכתבו הערות שונות המשקפות את הזכויות של גורמים שונים לגבי הנכס.

בין ההערות הללו ניתן למנות הערת אזהרה, הערות לגבי שעבודים או הפקעות, עיקולים וכן תוכלו לדעת אם היו בנכס חריגות בנייה.

כיצד מפיקים נסח טאבו בעיר בני ברק לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו בבני ברק לפי כתובת.

בחלקו העליון של האתר ניתן למצוא טופס הפקת נסח טאבו. הזינו את כתובת העיר "בני ברק", רחוב ומספר בניין.

בזכות אתר טופס קל תהליך הוצאת נסח טאבו הפך לקל ופשוט. אנו נקבל את ההזמנה שלכם, נבדוק את הנכס במפות המדינה, נפיק נסח טאבו ונשלח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו