נסח טאבו רחובות

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

בשנת 2018 קבעה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בדוח מדד איכות החיים כי רחובות הינה העיר בעלת איכות החיים הגבוהה בישראל. רחובות ידועה כ"עיר המדע" של ישראל, וזאת משום שמצויים בה מוסדות להשכלה גבוהה רבים, והחשוב ביניהם- מכון ויצמן למדע אשר נחשב לאחד מן המוסדות המוכרים בעולם. מלבדו, ניתן למצוא גם את הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, מכללת פרס, מכללת רחובות ועוד מספר מוסדות פרטיים. במקביל, ישנו גם פארק המדע- הלוא הוא מתחם מסחרי בו יושבים מרכזי פיתוח של חברות ענק מעולם ההייטק. בשנים האחרונות מתחם זה התפתח גם בתחום הבילוי והפנאי, והוא כולל ברים, מסעדות ובתי קפה. השכונות המבוקשות ביותר להשכרת ורכישת דירה הן רחובות החדשה, רחובות ההולנדית ושכונת המדע- ובהן ניתן למצוא דירות של שלושה, ארבעה וחמישה חדרים.

חשיבות הוצאת נסח טאבו רחובות לפני השכרה או רכישת דירה

ראשית, לפני שאנחנו רוכשים נכס אנחנו חייבים לשאול את עצמנו מספר שאלות שנוגעות לצרכים ולרצונות האישיים שלנו:

  1. האם הנכס קרוב למקום התעסוקה שלנו?
  2. האם במקום יושבים מוסדות חינוך איכותיים עבור ילדינו?
  3. האם ישנם פארקים ירוקים/ חופי ים/ אזורי בילוי בקרבת מקום?
  4. האם השכונה שקטה וותיקה? אולי היא דווקא צעירה ותוססת?

לאלו מצטרפות עוד שאלות רבות אותן כל אחד מסגנן באופן אישי, ביחס לאורח חייו. השאלות הנ"ל מתייחסות רק למיקום (לעיר או לשכונה), אך ישנן גם שאלות שנוגעות לנכס בעצמו, באשר לגודלו, למצבו, לחלוקת החדרים או לקומה בה הוא ממוקם. בעת רכישת דירה אנחנו צריכים לשים לב לאוכלוסייה שסביבנו והאם היא תואמת את המצב הסוציו-אקונומי שלנו, וזאת משום ששכנות טובה חשובה לא פחות מנכס משופץ. ישנם לא מעט אנשים שממליצים להשכיר דירה לתקופת מבחן של מספר חודשים, במהלכה נבדוק אם התנאים המוצעים לנו בדירה, בבניין, בשכונה ובעיר, טובים לנו. אם מדובר בדירה חדשה מהניילון, חשוב שנבדוק את אופי הפרויקט, תאריכי היעדים ומסירת הדירה, והמוניטין של הקבלן ושל החברה הבונה. ישנם לא מעט אנשים שנפלו בעסקאות שנראו על הנייר מצוינות, אך בפועל סבלו מגימורים ברמה נמוכה או מעיכובים במסירה. כאשר מדובר בנכסים ששווים מיליון שקלים ויותר, כל חריגה מהסיכום מתבטא בעשרות אלפי שקלים אותם אנחנו עשויים לאבד.

איך מפיקים נסח טאבו ברחובות?

ברחובות חיים היום למעלה מ-140 ישראלים שנהנים מאורח חיים מצוין. השכר הממוצע ברחובות גבוה מהשכר הממוצע בישראל, ואחוז הזכאים לתעודת בגרות בקרב תלמידי תיכון גבוה יחסית. ברחובות ניתן למצוא עוד פרדסים ומטעים שאפיינו אותה בתקופתה החקלאית. עם מיקום מרכזי, תוכניות בנייה עתידיות ומחירים נוחים- רחובות נחשבת היום לאחד מן היעדים החמים ביותר לרכישת דירה. גידול האוכלוסייה שלה נמצא בעלייה מתמדת ומחיריה עולים מרבעון לרבעון- מה שהופך אותה ליעד מצוין להשקעה.

נזכור כי לפני רכישה או השכרה דירה חשוב מאוד להפיק נסח טאבו, בתהליך פשוט ומהיר:

  1. יש לגשת אל טופס הפקת נסח הטאבו שנמצא בחלק העליון של המסך ולבחור: "נסח טאבו לפי כתובת" ולהזין את כתובת המדויקת של הנכס. באפשרותכם לבחור בשלב זה "הפקת נסח טאבו באמצעות גוש וחלקה במידה ואתם יודעים את הפרטים המדויקים.
  2. יש למלא מספר פרטים אישיים, חשוב לוודא כי כתובת דוא"ל רשומה ללא טעויות שכן נסח הטאבו ברחובות הינו נסח מקוון – קובץ PDF שישלח לכתובת הדוא"ל.
  3. יש להמתין לסיום תהליך ההפקה, צוות אתר טופס קל יבצע איתור הנכס במפות המדינה, איתור פרטים גוש וחלקה, הפקת הנסח, בדיקת תקינותו ושלחתו ללקוח.

לשכת רישום מקרקעין רחובות שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: [email protected]

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף רחובות בלבד, שימו לב לציין את כתובת הנכס בעיר אליו תרצו לקבל עזרה. בעת פניה אל לשכת הרישום, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: אופנהיימר 10, רחובות.

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו רחובות

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו רחובות?

כשתוציאו נסח טאבו ברחובות תגלו גם כי בנסח הטאבו נכתבו הערות שונות המשקפות את הזכויות של גורמים שונים לגבי הנכס.

בין ההערות הללו ניתן למנות הערת אזהרה, הערות לגבי שעבודים או הפקעות, עיקולים וכן תוכלו לדעת אם היו בנכס חריגות בנייה.

כיצד מפיקים נסח טאבו בעיר רחובות לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו ברחובות לפי כתובת.

בחלקו העליון של האתר ניתן למצוא טופס הפקת נסח טאבו. הזינו את כתובת העיר "רחובות", רחוב ומספר בניין.

בזכות אתר טופס קל תהליך הוצאת נסח טאבו הפך לקל ופשוט. אנו נקבל את ההזמנה שלכם, נבדוק את הנכס במפות המדינה, נפיק נסח טאבו ונשלח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו