נסח טאבו כפר סבא

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

כפר סבא ממוקמת בסמוך להוד השרון ולרעננה, ובמרחק נגיעה מהרצליה ומתל אביב. אוכלוסייתה מונה היום כ-110 אלף תושבים ורמת החיים נחשבת בה מהגבוהות בארץ. אחוזי הזכאות לבגרות בכפר סבא הם למעלה מ-80%, השכר הממוצע גבוה מהשכר הממוצע במשק בישראל ובמדד הכלכלי- חברתי היא מוצבת בציון 8 מתוך 10. כפר סבא ידועה בשל השקט היחסי שמאפיין אותה ביחס למיקומה המרכזי. רבים מתושבי מטרופולין תל אביב אשר מחפשים לעלות באיכות החיים, עושים רילוקיישן ועוברים מתל אביב, גבעתיים ורמת גן אל כפר סבא. השכונה החדשה של העיר- 'כפר סבא הירוקה', מושכת אליה זוגות צעירים ומשפחות, וזאת משום שהיא נוצרה בבנייה ירוקה, וניתן למצוא בו כרי דשא ירוקים, גשרים בטיחותיים להולכי רגל ומתקני שעשועים נגישים. השכונה צמודה למחלף כפר סבא, ועל כן, היא נותנת מענה מצוין גם למי שעובד מחוץ לעיר. עם תחבורה ציבורית מסודרת, תחנת רכבת בקרבת מקום, והמחלף המוביל לכביש 531 וממנו ל-6, כפר סבא הירוקה מהווה מענה מצוין למי שעובד בתל אביב (ואפילו בצפון) ועדיין רוצה ליהנות מאיכות חיים במרכז.

הפקת נסח טאבו כפר סבא לפני רכישה או השכרת דירה

כפר סבא, ובמיוחד שכונתה החדשה, היא יעד יקר יחסית למגורים. דירת 4 חדרים נמכרת היום בין 2.5 ל-2.7 מיליון שקלים, ודירת 5 חדרים נמכרת ב-3 עד 3.3 מיליון שקלים (ולפעמים אף יותר). עם זאת, אין זה אומר שהחלום רחוק מדי מכדי לחלום אותו, ואף להגשים אותו. מי שיש ברשותו את ההון הראשוני אך חושש להיקלע להחזר חודשי שגדול עליו, חייב קודם כל לבדוק את כל סוגי המשכנתאות. ישנם מסלולים מצוינים היום ותחרות רבה, וזאת משום שמונופול המשכנתאות שהיה לבנקים נפרץ עם שינוי החוק לפני מספר שנים. היום ישנם גופים רבים שמציעים הלוואות משכנתא כגון חברות אשראי וקרנות הון. אם הסיבה לחשש היא גם ההון הראשוני החסר, ניתן תמיד לקנות נכס בשכונה מקבילה (ובכפר סבא ישנן שכונות מצוינות רבות), להתבסס במשך מספר שנים ובהמשך לשפר דיור כשיכולותינו הכלכליות איתנות יותר. במהלך השנים אנחנו עשויים לגלות שלפתע הסביבה שלנו מתפתחת ונכס זול שקנינו בעבר, לפתע מיועד לתהליכי תמ"א שיכולים להשביח אותו ולהיות בדיוק המפתח שלנו לקפיצת מדרגה לשכונה עליה חלמנו.

אילו בדיקות ניתן לבצע עם נסח הטאבו?

כאשר עומדים לבצע עסקת נדל"ן, בייחוד כשמדובר בעיר אטרקטיבית חשוב לבדוק את כל הפרטים ולעשות את הבדיקות בנכס, בעזרת הפקת נסח טאבו לנכס בעיר כפר סבא ניתן לבצע את הבדיקות באופן קל ופשוט

  1. בדקו מי הבעלים של הנכס בטאבו – בנסח הטאבו רשום בצורה חד משמעית הבעלים החוקיים של הנכס. בצעו את הבדיקה ולאחר מכן וודאו שרק עם בעל הנכס אתם עושים את עסקת הנדל"ן.
  2. בדקו האם מופיע בנסח הטאבו הערות אזהרה – האם קיימים עיקולים, משכנתאות, הפקעות, ירושה, והערות אזהרה נוספות
  3. בדקו את גודל הנכס כפי שרשום בטאבו – אחד הפרמטרים החשובים ביותר לקביעת עלות הנכס הינו גודלו – בדקו בנסח הטאבו את גודל הנכס.
  4. בדקו הצמדות של הנכס – בנסח הטאבו המקוון יופיעו הצמדות השייכות לנכס, כולל מחסן, חניה, גג, רכוש משותף.

איך מזמינים נסח טאבו בכפר סבא?

כפר סבא היא עיר מצוינת, אך יש לה גם שכנות מצוינות לא פחות. רעננה, הוד השרון ואפילו פתח תקווה הן ערים שמציעות איכות חיים מהגבוהות בארץ. יוקר הדיור בישראל הוא משוכה רצינית, אך מי שבאמת רוצה יגלה כי אין מכשול שלא ניתן להתגבר עליו. חשוב תמיד לזכור שדירות שקונים ביד שנייה פתוחות למיקוח ומומלץ להשתמש באנשי מקצוע כגון שמאים, אשר יעזרו לנו לגלות את מחירה האמיתי ויאפשרו לנו למצוא בסיס למשא ומתן.

וכפי שהזכרנו, הזמנת נסח טאבו היא פעולה מרכזית לפני רכישה או השכרת נכס. עקבו אחרי ההוראות הבאות ותראו כמה פשוט להזמין נסח טאבו:

  1. בחרו באחת האופציות: נסח טאבו לפי גוש חלקה רק במידה ואתם בטוחים בפרטי הגוש והחלקה של הנכס שלכם. במידה ולא יש לבחור – נסח טאבו לפי כתובת.
  2. יש לבחור את סוג נסח הטאבו: בחרו נסח טאבו רגיל – עבור דירה ספציפית או נסח טאבו מרוכז עבור פרטים על כל הבניין (אנו ממליצים לבחור באופציה זו כדי שתוכלו לקבל מידע על הנכס שלכם ובנוסף לעשות השוואה על הדירות הנוספות בבניין.
  3. מלאו את הפרטים על הנכס: את פרטי הגוש והחלקה (כפי שרשום בטופס הארנונה) או את כתובת הנכס: רחוב, מספר בניין ועיר "כפר סבא"
  4. המשיכו לשלב הבא – הזינו פרטים אישיים. שימו לב לרשום את כתובת הדוא"ל באופן תקין – נסח טאבו און ליין נשלח לכתובת הדוא"ל.
  5. בצעו תשלום – לידיעתכם, התשלום באתר מאובטח בהצפנת SSL בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר.
  6. המתינו לקבלת הנסח – צוות האתר יעבור על פרטי ההזמנה וישלח את נסח הטאבו ישירות לכתובת הדוא"ל שציינתם.

לשכת רישום מקרקעין כפר סבא שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר כפר סבא לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי כפר סבא מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין פתח תקווה.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: [email protected]

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף פתח תקווה בלבד. בעת פניה אל לשכת רישום, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: ההסתדרות 26, פתח תקווה

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו כפר סבא

איך מזמינים נסח טאבו בכפר סבא?

הזמנת נסח טאבו היא פעולה מרכזית לפני רכישה או השכרת נכס. עקבו אחרי ההוראות הבאות ותראו כמה פשוט להזמין נסח טאבו. קראו את המדריך הקצר שהכנו באתר.

אילו בדיקות ניתן לבצע עם נסח הטאבו כפר סבא?

כאשר עומדים לבצע עסקת נדל"ן, בייחוד כשמדובר בעיר אטרקטיבית חשוב לבדוק את כל הפרטים ולעשות את הבדיקות בנכס, בעזרת הפקת נסח טאבו לנכס בעיר כפר סבא ניתן לבצע את הבדיקות באופן קל ופשוט.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו