Warning: A non-numeric value encountered in /home/659171.cloudwaysapps.com/ymyayubsfy/public_html/wp-content/plugins/gravity-payment/gravity-payment.php on line 98
נסח טאבו חולון - הזמנת נסח טאבו חולון באמצעות כתובת או גוש חלקה

נסח טאבו חולון

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

חולון היא העיר השלישית בגודלה במחוז תל אביב והעשירית בגודלה בישראל כולה, כשאוכלוסייתה מונית כמעט 200 אלף תושבים. היא גובלת בתל אביב, ראשון לציון ובת ים, ונחשבת היום למענה מצוין עבור זוגות צעירים, משפחות ומשקיעים בנדל"ן, שמחפשים לרכוש דירה באזור המרכז. על אף הקרבה שלה למרכז, מחירי הדירות ברוב השכונות בחולון הם סבירים, ומשום שהעיר רק בשנים האחרונות נכנסה לתנופת התמ"א של מחוז תל אביב, ישנם עוד המון פרויקטים מצוינים להשקעה שעתידים להתממש. בין השכונות המבוקשות ניתן למצוא את קריית שרת המרכזית ובה מתחמי בילוי חדשים, שכונת אגרובנק הותיקה שבשנים האחרונות צמחו בה מגדלי קראוזה הגבוהים, שכונת פנחס איילון בה ניתן למצוא דירות 4-5 חדרים במחירים של 2.3-2.5 מיליון ₪, שדרת המגדלים החדשה והיוקרתית שצמודה ל'מדיטק' ולמרכז 'נתנאל', ושכונת תל גיבורים שמיועדת לתמ"א מסיבית אך סובלת מתהליכי ביורוקרטיה ארוכים, ונחשבת ליעד השקעה מצוין עבור מי שיכולים להיכנס להשקעה לטווח ארוך.

הפקת נסח טאבו בחולון לפני רכישה או השכרת דירה

משום שמדובר בעיר שעוברת תהליכי בנייה רבים שהפשירו יחדיו, צפויות תנועות ושינויים בנוף ובאיכות החיים. זה דבר שחשוב לשים אליו לב גם עבור מי שמתכוון לרכוש נכס, וגם עבור מי שמתכוון להשכיר דירה. מצד אחד, הרוכשים ייהנו מהשבחת נכסיהם והעלאת שווים, אך מנגד, איכות החיים עלולה להיפגם למשך כמה שנים. מלבד כל בניית המגדלים הצפויה, גם הרכבת הקלה עלולה להשפיע על שכונות כמו אגרובנק ולהפוך אותן משכונות שקטות לאתרי בנייה זמניים. חשוב שנכיר את תוכניות הבנייה הקרובות לדירה בה אנו חפצים, ואותן ניתן למצוא במחלקת הבינוי בעירייה. משכירי דירה חייבים לוודא כי החוזה מאפשר להם לצאת מהדירה בעת תמ"א וכי על המשכירים להודיע להם מספר חודשים מראש, כדי שיהיה להם מספיק זמן לעבור. זוגות צעירים עם ילדים שרוצים לקנות נכס, יכולים לעשות מהלך מדהים של קניית נכס להשקעה באחת השכונות המיועדות לשיפוץ, להשכירו, ובמקביל להשכיר דירה בשכונה אחרת בחולון. כך, בעת סיום השיפוץ, יוכלו לבצע מעבר קליל ונוח מבלי להעביר את ילדיהם מבתי הספר והגנים ולעקור את השורשים אשר נטעו. תמ"א היא תמיד הזדמנות מצוינת לרכישות נדל"ן, אך היא גובה מחיר אותו צריך להכיר. בהכנה ותכנון מראש, ומחקר על העיר בה נרצה להתיישב, נוכל לצמצם נזקים וליהנות מאיכות חיים לכל אורך הדרך.

בכל פרויקט של חיפוש נכס חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה, הפקת נסח טאבו חולון מציג את תעודת הזהות של הנכס: שמות הבעלים, הצמדות חוקיות, גודל הנכס נטו, הערות אזהרה, עיקולים או שיעבודים לבנק, משכנתא ועוד.

חשוב מאוד להפיק נסח טאבו בחולון כדי לוודא שהדירה עליה אתם מתעניינים אכן חוקית, רשומה בצורה מסודרת בטאבו, לא עברה שינויים לא חוקיים והבעלים שלה רשומים בצורה תקינה

איך מפיקים נסח טאבו בחולון?

חולון היא עיר מדהימה שנהנית גם מקרבה לתל אביב, גם מקרבה לראשון לציון וגם מחופיה של בת ים שנמצאים במרחק דקות נסיעה. בין אם מדובר בזוגות צעירים או במשקיעי נדל"ן, מדובר באחד מיעדי הרכישה הטובים ביותר במרכז בימינו. מומלץ וחשוב לבדוק את הבניין והשכונה בהם אנחנו שוקלים לרכוש נכס, ולהבין מראש מה צופן העתיד.

נזכור כי לפני רכישה או השכרה דירה חשוב מאוד להפיק נסח טאבו, בתהליך פשוט ומהיר:

  1. יש לגשת אל טופס הפקת נסח הטאבו שנמצא בחלק העליון של המסך ולבחור: "נסח טאבו לפי כתובת" ולהזין את כתובת המדויקת של הנכס. באפשרותכם לבחור בשלב זה "הפקת נסח טאבו באמצעות גוש וחלקה במידה ואתם יודעים את הפרטים המדויקים.
  2. יש למלא מספר פרטים אישיים, חשוב לוודא כי כתובת דוא"ל רשומה ללא טעויות שכן נסח הטאבו בחולון הינו נסח מקוון – קובץ PDF שישלח לכתובת הדוא"ל.
  3. יש להמתין לסיום תהליך ההפקה, צוות אתר טופס קל יבצע איתור הנכס במפות המדינה, איתור פרטים גוש וחלקה, הפקת הנסח, בדיקת תקינותו ושלחתו ללקוח.

לשכת רישום מקרקעין חולון שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: Rishum-Holon@justice.gov.il

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף חולון בלבד, שימו לב לציין את כתובת הנכס בעיר אליו תרצו לקבל עזרה. בעת פניה אל לשכת הרישום, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: קדושי קהיר 23, חולון.

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו חולון

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו חולון?

כשתוציאו נסח טאבו בחולון תגלו גם כי בנסח הטאבו נכתבו הערות שונות המשקפות את הזכויות של גורמים שונים לגבי הנכס.

בין ההערות הללו ניתן למנות הערת אזהרה, הערות לגבי שעבודים או הפקעות, עיקולים וכן תוכלו לדעת אם היו בנכס חריגות בנייה.

כיצד מפיקים נסח טאבו בעיר חולון לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו בחולון לפי כתובת.

בחלקו העליון של האתר ניתן למצוא טופס הפקת נסח טאבו. הזינו את כתובת העיר "חולון", רחוב ומספר בניין.

בזכות אתר טופס קל תהליך הוצאת נסח טאבו הפך לקל ופשוט. אנו נקבל את ההזמנה שלכם, נבדוק את הנכס במפות המדינה, נפיק נסח טאבו ונשלח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו