Warning: A non-numeric value encountered in /home/659171.cloudwaysapps.com/ymyayubsfy/public_html/wp-content/plugins/gravity-payment/gravity-payment.php on line 98
נסח טאבו אשדוד - הזמנת נסח טאבו באשדוד באמצעות כתובת או פרטי גוש חלקה

נסח טאבו אשדוד

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

אשדוד היא אחת מן הערים הגדולות בישראל, ולמען האמת, השישית בגודלה עם כ- 225 אלף תושבים. היא נוסדה כמועצה מקומית בשנת 1956, והוכרזה כעיר 12 שנים מאוחר יותר, בשנת 1968. חשוב לציין כי שורשיה נטועים בשורש עמינו, ואשדוד היא עיר בעלת מורשת היסטורית עתיקה- אזכורים מקראיים שולחים אותנו למקורותיה הפלשתים לפני כ- 3700 שנה. היום, אשדוד ידועה בשל הנמל המסחרי הגדול בארץ אשר בשטחה, וכן, בשל חופיה המדהימים והאינטגרציה החברתית הקסומה המאפיינת את תושביה העולם מכל העולם. בנוסף, אשדוד היא אחת מן הערים היחידות בישראל שנוסדה בתכנון מוקדם, ועל כן היא מספקת לתושביה נוחות מחייה של תחבורה ציבורית יעילה ונגישה. ילדי אשדוד נהנים מחינוך איכותי ומתחמי הבילוי שלה כוללים ברים, מסעדות ופארק אקסטרים לרוכבים דו גלגליים. השכונות המבוקשות בעיר כוללות את רובע י"א, רובע הקרייה (הסיטי) ורובע י"ב, וסוג הנכס המבוקש ביותר הוא דירות ארבעה חדרים. ישנם כיום 250 פרויקטים שונים של בנייה בכל השלבים, והעיר רק ממשיכה להתפתח.

הפקת נסח טאבו באשדוד לפני רכישה או השכרת דירה

רכישת דירה הוא הליך שכולל בתוכו פרטים רבים, ומי שלא עושה מעט עבודת מחקר לפני, עלול למצוא את עצמו טובע באותיות ומספרים, ועושה טעויות קריטיות שעלולות לעלות לו בהצלחת העסקה. עם זאת, כל אדם יכול לעשות זאת ובלבד שנחקור מעט ונשתמש באנשי המקצוע הנכונים. אז הנה שלושה טיפים ראשוניים לפני ביצוע עסקה:

  1. הוצאות נלוות: בין אם מדובר בדירה להשקעה או בדירה בה נרצה לגור, חשוב שנשים לב להוצאות נלוות כגון תשלומי ארנונה, מיסי השבחה, ועד בית ותשלום לחברת ניהול של הבניין. בסופו של דבר, מלבד החזר המשכנתא החודשי (או תשלום השכירות), לנדל"ן יש לא מעט תוספי תשלום והם תלויים בסוג הנכס ובמיקומו- לכן חשוב שנדע מראש את כל הפרטים על דיוקם, שלא נופתע עם הוצאה שלא נוכל להחזיר.
  2. בניגוד להוצאות, ישנם גם נכסים נלווים שרשומים בטאבו ואנחנו חייבים להכיר, כגון מחסן או חנייה, אשר שייכים לדירה. הפקת נסח טאבו אשדוד הינה פעולה קריטית שכן אימות הנכס והנכסים הנלווים יכול להשביח עבורנו את הנכס ובסופו של דבר, להתגלם לכדי אלפי שקלים מדי שנה.
  3. שימוש בעורך דין לבדיקת הנכס: ישנם לא מעט נכסים שחורגים בבנייה או שיש להם חוסר תיאום בין נסח הטאבו טאבו לדירה בפועל והיתרי הבנייה. חשוב להשתמש בעורך דין מנוסה בתחום, שידע לבדוק את כשירותו החוקית של הנכס. אחרת, כשנרצה למכור אותו, נגלה לפתע שהוא שווה הרבה פחות.

איך מפיקים נסח טאבו באשדוד?

לסיכום, אשדוד היא עיר מתפתחת שנמצאת בתנופה מתמדת. מומלץ מאד למשפחות צעירות שרוצות ליהנות מעיר חוף מרכזית אך קצת פחות סואנת, לבדוק נכסים באשדוד. אך כמובן, יש לעשות זאת בצורה מקצועית ודקדקנית ולקרוא כל סעיף ולבדוק כל קיר לפרטיהם הקטנים ביותר. תהליך הפקת נסח טאבו באשדוד בעזרת אתר טופס קל הינו תהליך פשוט מאוד. בחלקו העליון של האתר תמצאו טופס הפקת נסחים, יש לבחור "הפקת נסח באמצעות כתובת" ולהזין את העיר "אשדוד" רחוב ומספר הבניין הרצוי.

במקרה של נסח טאבו לפי כתובת אנו ממליצים להפיק נסח טאבו מרוכז על מנת לקבל תמונת מצב על כל הנכס ולא רק על הדירה הספציפית – תוכלו להשוות בין הדירה שלכם לדירות נוספות בבניין.

הפקת נסח טאבו באשדוד הינו תהליך קל, מהיר וחשוב מאוד לפני רכישה או השכרת דירה.

לשכת רישום מקרקעין אשדוד שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: Rishum-Ashdod@justice.gov.il

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף אשדוד בלבד. בעת פניה אל לשכת רישום אשדוד, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: הבנים 14, אשדוד

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו אשדוד

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו אשדוד?

כשתוציאו נסח טאבו אשדוד תגלו גם כי בנסח הטאבו נכתבו הערות שונות המשקפות את הזכויות של גורמים שונים לגבי הנכס.

בין ההערות הללו ניתן למנות הערת אזהרה, הערות לגבי שעבודים או הפקעות, עיקולים וכן תוכלו לדעת אם היו בנכס חריגות בנייה.

כיצד מפיקים נסח טאבו אשדוד לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו אשדוד לפי כתובת.

בחלקו העליון של האתר ניתן למצוא טופס הפקת נסח טאבו. הזינו את כתובת העיר "אשדוד", רחוב ומספר בניין.

בזכות אתר טופס קל תהליך הוצאת נסח טאבו הפך לקל ופשוט. אנו נקבל את ההזמנה שלכם, נבדוק את הנכס במפות המדינה, נפיק נסח טאבו ונשלח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו