Warning: A non-numeric value encountered in /home/659171.cloudwaysapps.com/ymyayubsfy/public_html/wp-content/plugins/gravity-payment/gravity-payment.php on line 98
נסח טאבו הוד השרון - הזמנת נסח טאבו הוד השרון באמצעות כתובת או גוש חלקה

נסח טאבו הוד השרון

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

הוד השרון היא עיר שעל פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ציונה במדד החברתי- כלכלי עומד על 9 מ- 10. מדובר באחת הערים השקטות והנעימות ביותר למגורים, אשר גובלת ברמת השרון, כפר סבא ופתח תקווה. הוד השרון ידועה בשל החינוך האיכותי ואחוז הזכאות לבגרות מהגבוהים בישראל. ניתן למצוא בעיר בתי ספר יסודיים, חטיבות ותיכונים רבים ומעולים, מהם ילדי העיר נהנים מחינוך מצוין. בנוסף, פועלות בעיר תנועות נוער רבות ולמעלה מ- 40% מילדי העיר לוקחים חלק בתנועות הנוער ובתוכניות הנהגה והדרכה בעיר. מי ששוקל לקנות נכס בהוד השרון, יגלה כי יוקר המחייה לא פסח עליה, אבל עדיין מדובר בנכסים מצוינים במצב טוב מאד שהביקוש אליהם רב. ממוצע דירת שלושה חדרים עומד על כ- 1.7 מיליון שקלים, דירת ארבעה חדרים כ- 2.2 מיליון שקלים, ודירת חמישה חדרים כ- 2.5 מיליון שקלים.

הפקת נסח טאבו הוד השרון לפני רכישה או השכרת דירה

בעוד לדירות ישנם מחירי שוק הידועים לכלל הציבור, ישנו עדיין פער משמעותי בין המחיר הממוצע לדירה לבין המחיר בה היא תימכר בסופו של דבר. עסקאות נדל"ן מושפעות כמו כל עסקה אחרת ממשא ומתן וגורלן יכול להיקבע על חודו של האלמנט האנושי- עד כמה אנחנו יכולים להתמקח או עד כמה הכסף דחוף לאחד הצדדים. מאידך, תזוזות במשא ומתן במהלך עסקה יכולות להיות מושפעות דווקא מגורמים המצויים בפני השטח של הנכס עצמו. דירת חמישה חדרים בהוד השרון יכולה להימכר במחירים שונים בעקבות השכונה והמיקום בהם היא ממוקמת, וכן, בשל מצב הנכס עצמו. ותופתעו לגלות, לעתים תגיעו לנכס עם חמישה חדרים אך ע"י ביצוע פעולה פשוטה של הורדת נסח טאבו מקוון תגלו שבפועל הנכס, כפי שרשום בטאבו הוא רק ארבעה חדרים. כלומר הזמנת נסח טאבו און ליין תחסוך לכם הרבה מאוד כסף, ותבטיח לכם שמה שאתם רואים בדירה אכן מופיע ברישום החוקי.

הורדת נסח טאבו הוד השרון לצורך ביצוע בדיקת הנכס

מצבם של נכסים יכול מאד להשפיע על מחיריהם, וזאת משום שאחד הדברים שאנשים הכי פחות ששים לעשות, הוא לקנות נכס שעכשיו הם צריכים להשקיע זמן יקר ומשאבים כספיים רבים כדי לשפץ. על כן, חשוב מאד שנדע לבדוק את הנכס בטרם נרכוש אותו, ואולי אפילו נגלה שאנחנו יכולים להשיג אותו בעשרות (ואף מאות) אלפי שקלים פחות. לשם כך, נצטרך לבדוק אותו בתחילה ברמת פני השטח, כלומר, בדיקה יסודית של פיצוצי רטיבות, חורים בקירות, בעיות אינסטלציה וחשמל. לאחר שסיימנו את הבדיקה הפשטנית, אנחנו חייבים לבדוק גם את טיבו של הנכס ברמת הבנייה שלו והחוקיות שלו. לשם כך נצטרך להשוות את הנכס לנסח הטאבו וגם לתשריט הבניין המקוריים. נוכל לגלות אם רשומים על הנכס שעבודים, או אם התבצעו בו חריגות במהלך הבנייה.

איך מזמינים נסח טאבו בהוד השרון?

לסיכום, כל נכס באשר הוא חייב לעבור בדיקה יסודית, ורצוי שעל ידי אנשי מקצוע מוסמכים כגון עו"ד מקרקעין. בין אם הדירה חדשה או שהדירה היא דירה ישנה לשימור, אסור לנו להקל ראש ואנחנו חייבים להכיר את הנכס שאנחנו עומדים לרכוש כמו את כף ידינו.

תהליך הפקת נסח טאבו בהוד השרון בעזרת אתר טופס קל הינו תהליך פשוט מאוד. בחלקו העליון של האתר תמצאו טופס הפקת נסחים, יש לבחור "הפקת נסח באמצעות כתובת" ולהזין את העיר "הוד השרון" רחוב ומספר הבניין הרצוי.

במקרה של נסח טאבו לפי כתובת אנו ממליצים להפיק נסח טאבו מרוכז כך תוכלו לקבל נסח על כל הבניין וזה יעזור לכם לבצע השוואה של דירה אחת לאחרת.

לשכת רישום מקרקעין הוד השרון שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר הוד השרון לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי הוד השרון מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין פתח תקווה.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: Rishum-PT@justice.gov.il

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף פתח תקווה בלבד. בעת פניה אל לשכת רישום, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: ההסתדרות 26, פתח תקווה

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו הוד השרון

איך מזמינים נסח טאבו בהוד השרון?

תהליך הפקת נסח טאבו בהוד השרון בעזרת אתר טופס קל הינו תהליך פשוט מאוד. בחלקו העליון של האתר תמצאו טופס הפקת נסחים, יש לבחור "הפקת נסח באמצעות כתובת" ולהזין את העיר "הוד השרון" רחוב ומספר הבניין הרצוי.

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו הוד השרון לפני רכישה או השכרת דירה?

בנסח הטאבו מוצגים הפרטים החשובים ביותר של הנכס: שם בעלים, גודל הנכס, הצמדות, הערות אזהרה ועוד - תוכלו להצליב את המידע שמופיע בנסח הטאבו מול הדירה שאתם מתעניינים לגביה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו