Warning: A non-numeric value encountered in /home/659171.cloudwaysapps.com/ymyayubsfy/public_html/wp-content/plugins/gravity-payment/gravity-payment.php on line 98
נסח טאבו בית שמש - הזמנת נסח טאבו בבית שמש באמצעות כתובת או גוש חלקה

נסח טאבו בית שמש

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

בית שמש ממוקמת ממש במרכז הארץ, בין המטרופולין התל אביבי למטרופולין הירושלמי, והיא הוכרזה כעיר בשנת 1991. עם זאת, מקורותיה קדומים הרבה יותר, בהיותה עיר מקראית שהייתה בתחומו של שבט יהודה. היום, גרים בה למעלה מ-120 אלף תושבים והיא גדלה משנה לשנה בקצב מהיר, וזאת הודות לאוכלוסייתה החרדית וקצב הגידול הדמוגרפי הגבוה האופייני לה. רוב הבנייה באמצע שנות ה-90 יועדה לציבור החרדי והעיר קלטה חרדים רבים. היום, כבר למעלה מ-50% מאוכלוסיית בית שמש חרדית ובקרב אוכלוסיית התלמידים בבתי הספר, ההתפלגות המגזרית כבר מצביעה על למעלה מ-90% ילדים חרדים. בבית שמש מתוכננים ונבנים ברגע זה פרויקטים רבים של דיור, כאשר מתוכננות להיבנות עשרות אלפי דירות חדשות בשנים הקרובות. אחת מן השכונות הגדולות והמתרחבות ביותר היא רמת בית שמש, ובמסגרתה פרויקטים כגון נווה שמיר, רמת בית שמש ד' ועוד. בנוסף, גם שכונות נוספות כגון רמת אברהם מצויות בשלבים שונים של תהליכי בנייה והתרחבות. בית שמש היא יעד מצוין להשקעה, וזאת בזכות הביקוש הרב של הציבור החרדי הנוהר אליה, וכן, גידולו הדמוגרפי הטבעי שמצריך עוד מגורים.

הוצאת נסח טאבו בית שמש לפני רכישת דירה להשקעה

לפני שרוכשים דירה להשקעה, חשוב שנבצע בדיקה מעמיקה וסקר שוק של הלקוחות שלנו. בעצם, רכישת דירה להשכרה, בניגוד לרכישת דירה עבור מגורינו שלנו, היא יצירת מוצר חדש שאנחנו עתידים למכור או לשווק. להבדיל מדירות שאנחנו רוכשים עבורנו, שאמורות לתת מענה לצרכים האישיים שלנו, במקרה של רכישת דירה להשקעה, אנחנו חייבים להיות מסוגלים לראות את הנכס דרך עיניו של השוכר הפוטנציאלי:

  1. כמה ילדים יש במשפחה?
  2. האם המטבח צריך לתת מענה לכשרות?
  3. האם דירה שקרובה לבית הכנסת יכולה להיות מושכרת בסכומים גבוהים יותר?

בטח כשאנחנו מדברים על ציבור מגזרי בעל צרכים ספציפיים כל כך, אנחנו חייבים להחליף את הסטייט אוף מיינד שלנו, ולהתנתק ממה שבעינינו חשוב ונראה לנו נכון. בנוסף, אנחנו צריכים לבדוק את הכדאיות הכלכלית- כלומר את התשואה בעיר ואת הרווח שיהיה לנו מהשקעה בנכס באופן חודשי ובעת מכירה בעוד מספר שנים. במקביל, אנחנו חייבים לוודא שיש לנו את האיתנות הכלכלית לעמוד בתקופות בהן הדירה לא תהיה מושכרת ותחזיר את המשכנתא החודשית, ועל כן, אנחנו חייבים ליצור תמהילי משכנתא שתואמים את יכולותינו הכלכליות היום, אך גם בעתיד הקרוב והרחוק.

הפקת נסח טאבו בית שמש – מה עוד כדאי לבדוק?

בית שמש היא עיר שרק ממשיכה לגדול בקצב גבוה, ולא סתם כל כך הרבה יזמים וקבלנים נלחמים על מכרזים של כל פרויקט חדש שנפתח בה. מדובר ביעד שעשוי להתגלות כאיכותי וכמשתלם מאד להשקעה, ומי שמחפש להתחיל את דרכו בהשקעות נדל"ן, יכול למצוא בבית שמש מענה מצוין.

לאחר הפקת נסח הטאבו בבית שמש חשוב לבצע בדיקה בנסח: מי בעל הנכס, האם השם רשום ללא שגיאות או בעיות, האם רשומים הערות אזהרה, לבדוק את שטח הנכס והאם זה תואם לנכס עצמו, האם קיים בנכס רכוש משותף, יש לבדוק הצמדות, חניות או מחסן.

לשכת רישום מקרקעין בית שמש שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר בית שמש לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי בית שמש מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין ירושלים.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: Rishum-Jerusalem@justice.gov.il

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף ירושלים בלבד, שימו לב לציין את כתובת הנכס בעיר אליו תרצו לקבל עזרה. בעת פניה אל לשכת הרישום, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: בן יהודה 34, ירושלים. מגדל העיר קומה 1.

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו בית שמש

מהו נסח הטאבו?

נסח מאפשר לצפות בפרטים חשובים וחיוניים לגבי מקרקעין מסוים ומהווה "תעודת הזהות של הנכס".

מומלץ להפיק את נסח הטאבו כאשר מתעניינים בקניית נכס וחשוב שיהיה מעודכן על מנת לראות אם לא נוספו הערות אזהרה או שינוי פרטים בטאבו במהלך המשא ומתן בקניית הנכס.

נסח טאבו בית שמש לפי כתובת הנכס

אנו מאפשרים להפיק נסח טאבו לפי כתובת. יש להזין את הפרטים הבאים: רחוב, מספר בניין והעיר - בית שמש. אנו נאתר את הנכס במפות העיר בית שמש ולאחר מכן נפיק את נסח הטאבו.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.
חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.
חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.
תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).
נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".
נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו