Warning: A non-numeric value encountered in /home/659171.cloudwaysapps.com/ymyayubsfy/public_html/wp-content/plugins/gravity-payment/gravity-payment.php on line 98
נסח טאבו באר שבע - הפקת נסח טאבו בבאר שבע באמצעות כתובת או גוש חלקה

נסח טאבו באר שבע

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

באר שבע היא העיר השמינית בגודלה בישראל, מבחינת אוכלוסייה. אולם שטחה הגדול הופך אותה לעיר השנייה בגודלה, לאחר ירושלים. באר שבע זכתה לכינוי בירת הנגב והדרום, והיא אכן שוכנת בצפון הנגב. בין האתרים שנמצאים בה ניתן למצוא את אוניברסיטת בן גוריון, בית החולים סורוקה, בית המשפט המחוזי ועוד. היא גם כוללת בתוך אוכלוסייתה כרגע מתושביה של הפזורה הבדואית בנגב. אז רגע לפני שאתם שוקלים להוציא נסח טאבו באר שבע, בואו לגלות מהן השקעות הנדל"ן האפשריות בה, ומהן ההטבות שמצפות לתושבים שהחליטו להתגורר בה.

שינוי במגמות הנדל"ן בבאר שבע וחשיבות הפקת נסח טאבו

עד לפני כשנה היתה באר שבע אחד מיעדי ההשקעה המועדפים של רבים. היכולת לרכוש דירות במחיר נמוך, ולהשיג עליהן תשואה סבירה שתחזיר באופן מהיר את ההשקעה, הפכה את באר שבע לפופולארית מאוד בתחום ההשקעות. אבל, במהלך השנה האחרונה התחלפה המגמה.

אז רגע לפני שאתם מוציאים נסח טאבו באר שבע, דעו לכם שבאר שבע הפכה למועדפת גם עבור מי שמעוניינים להשקיע בדירות יוקרה. לא מעט פרוייקטים חדשים, יוקרתיים למדי, הפכו את תמונת הנדל"ן הבאר שבעית לבעלת נוף שונה. רכישת דירת יוקרה במחיר של דירה קטנה וישנה באזור המרכז, עם אפשרות להשכיר אותה במחיר שיביא תשואה משמעותית.

כמה סיבות חשובות כדי להוציא נסח טאבו באר שבע

אם תחליטו ללכת על סוג נדל"ן יוקרתי או אחר, הוצאת נסח טאבו היא משמעותית. המטרה שלו היא לשמש לכם כתעודת זהות קניינית עבור הנכס שהתעניינתם בו. הוא ידווח לכם לגבי כל המידע החשוב והבסיסי שרציתם לדעת. כמו מיקומו, פרטי הבעלים שלו, תיאורו, גודלו, שיטחו והקומה שבה הוא שוכן וכן הלאה.

נסח הטאבו יכיל גם הערות שונות שיעידו על זכויותיהם של אחרים הקשורים לנכס. הערות כמו הערת אזהרה, הערה בדבר שיעבוד או הפקעה, עיקול וכמובן תוכלו לאתר דרכו חריגות בנייה. והוא למעשה מהווה את ההוכחה לזכויות הקנייניות על הנכס. לכן לפני חתימה על כל מסמך שהוא שיחייב אתכם לגבי עיסקה בנכס שעניין אתכם דאגו להוציא נסח טאבו באר שבע, כדי שתדעו היכן אתם עומדים.

למה כדאי לכם לגור בבאר שבע?

באר שבע הולכת ומבססת את מעמדה כסוג של עוגן תרבותי מרכזי, והפכה למובילה בתחום התרבות בישראל. במשכן לאומנויות הבמה שלה מתארחים באופן תדיר גדולי האומנים והיוצרים מהארץ ומחו"ל. וגם תיאטרון באר שבע והסינפונייטה הישראלית שוכנים בו.

מעבר לתרבות ולאומנות ניתן למצוא בבאר שבע גם מוסדות חינוך מהמובילים במדינה, כגון אוניברסיטת בן גוריון, המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, והמכללה להוראה ע"ש קיי.

בנוסף, נבנה בה מיזם חדש של קריית הסייבר הלאומית, כשחברות הייטק רבות כבר החלו פועלות בו, מה שאומר שלא תחסר בעיר זו תעסוקה.

לשכת רישום מקרקעין באר שבע שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: Rishum-BS@justice.gov.il

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף באר שבע בלבד. בעת פניה אל לשכת רישום באר שבע, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת הסניף: התקווה 4, באר שבע, קריית הממשלה בניין ג' קומה 2
ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו באר שבע

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו באר שבע?

הנסח הזה הוא למעשה תעודת הזהות הקניינית של הנכס שהתעניינתם בו. הוא יספק לכם את המידע הבסיסי והחשוב ביותר שתצטרכו לגבי הנכס. החל מפרטים כמו המיקום של הנכס, פרטי הבעלים שלו, התיאור והשטח שלו וכן הקומה שבה הוא ממוקם ועוד.

כיצד מפיקים נסח טאבו באר שבע לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו בבאר שבע לפי כתובת.

בתהליך ההזמנה יש לבחור באפשרות: "נסח טאבו לפי כתובת" ולהזין את שם בעל הנכס, עיר (באר שבע), רחוב, מספר בניין.

לאחר קבלת ההזמנה צוות טופס קל עובר על הבקשה, מאתר את הנכס ושולח את הנסח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו