Warning: A non-numeric value encountered in /home/659171.cloudwaysapps.com/ymyayubsfy/public_html/wp-content/plugins/gravity-payment/gravity-payment.php on line 98
נסח טאבו בראשון לציון - הזמנת נסח טאבו בראשון לציון באמצעות כתובת או גוש חלקה

נסח טאבו ראשון לציון

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

חשיבות הפקת נסח טאבו בראשון לציון בעת השכרת דירה

העיר ראשון לציון נוסדה בשנת 1882, הפכה ממושבה למועצה מקומית בשנת 1922 ובשנת 1950 קיבלה מעמד של עיר וכיום היא העיר הרביעית בגודלה בישראל.

השכרת דירות לטווח קצר הינה מגמה אשר הולכת ומתעצמת בעשור האחרון, הסיבה לכך היא צד כלכלי לשני צדדי המתרס – השוכר והמשכיר. המשכיר – יכול ליהנות מהכנסה רבה; השוכר – נהנה מדירה עם חוזה שכירות קצר טווח, דירה מרוהטת ושמורה במצב טוב. במחקר פיננסי שנערך לאחרונה, נמצא כי כמה אלפי דירות ברחבי העיר ראשון לציון אשר מיועדות להשכרה לטווח קצר.

 בעת חתימה על חוזה שכירות לטווח קצר עולה הצורך והחשיבות בהפקת נסח טאבו.

ברוב המקרים הנכס מנוהל ע"י חברה חיצונית, ההתקשרות על הנכס לא מבוצעת ע"י הבעלים ולמעשה כל השיחות על הדירה מגיעות מצד שלישי, על כן, כדי להבטיח שאתם עורכים הסכם שכירות תקין יש להפיק נסח טאבו לבדוק ולוודא את כל הפרטים.

הוצאת נסח טאבו בראשון לציון – טיפ חשוב לפני רכישת דירה

רכישת דירה הינו תהליך ארוך ומסורבל ויש נטייה לאנשים לחשוב רק על הצד הכלכלי (על כך נרחיב בהמשך) אך נזכור כי תהליך רכישת דירה צריך להתחיל בבדיקה בסיסית של הנכס – בנסח הטאבו יש לבדוק מי הם בעלי הזכויות הרשומים, האם יש הערות אזהרה, מהו גודל הנכס ומהם ההצמדות של הנכס.

ניתן להפיק את נסח הטאבו לפי כתובת, מזינים את כתובת הנכס המדויקת (רחוב, מספר בניין ועיר) וצוות טופס קל יאתר את הנכס במפות המדינה, תאתר את פרטי הגוש והחלקה ותפיק את הנסח המתאים.

רק לאחר בדיקת הנכס בנסח הטאבו אנו ממליצים להתחיל לחשוב על ההיבטים הכלכליים של הדירה, חישוב עלות שיפוץ, עלות הריהוט הנוסף שנדרש לדירה, מימון הנכס, תשלום מקדמה ועוד.

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו לפני השכרת דירה בראשון לציון

לפני השכרת דירה חשוב להפיק נסח טאבו, באמצעות מערכת טופס קל תוכלו להפיק נסח טאבו באמצעות כתובת הנכס או באמצעות פרטי גוש חלקה.

תהליך הפקת נסח טאבו בראשון לציון מתחיל בבחירת סוג הנסח (רגיל, מרוכז או היסטורי) וציון פרטי הנכס (גוש חלקה או כתובת) בשלב השני יש להזין פרטים אישיים ליצירת קשר ובסיום לבצע תשלום.

בסיום תהליך ההפקה אנו נשלח את הנסח למייל בקובץ PDF.

כפי שהשוכר מבצע בדיקת כך לגיטימי שהמשכיר יבקש מסמכים לבדיקת היכולת הפיננסית של השוכר, בד"כ מדובר בתלושי שכר על מנת לאמוד את היכולת הכלכלית של השוכר בתשלום שכר הדירה. לעיתים ידרוש המשכיר כחלק מחוזה השכירות צ'ק בנקאי אשר יבטיח תשלום למספר חודשים מראש.

רכשתי או שכרתי נכס בראשון לציון מה עוד עלי לדעת?

הפקתם נסח טאבו בראשון לציון, בדקתם את הנכס, התייעצתם עם גורמים פיננסיים, חתמם חוזה ועברתם לנכס – דעו כי עיריית ראשון לציון מעניקה לכם מספר זכויות שחשוב שתכירו:

הנחות בארנונה: עיריית ראשון לציון מציעה לתושבי העיר הנחות בארנונה מסיבות שונות: נכות, מצב כלכלי, אזרח ותיק.

בנוסף, עיריית ראשון מעמידה לתושבים שירות נוסף במגוון תחומים: ארנונה ומים, חינוך, תכנון בניה, תנועה וחניה, סביבה, קהילה, פנאי וספורט, רווחה וביטחון

העירייה מאפשרת לתושבים להגיש בקשה להארכת תוקף תעודת הטאבו עד שנתיים ממועד הפקעת התעודה המקורית וזאת במידה ולא בוצעו שינוי בנכס.

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו ראשון לציון

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו ראשון לציון?

בעת חתימה על חוזה שכירות או מכירה דירה בראשון לציון עולה הצורך והחשיבות בהפקת נסח טאבו.
באמצעות הפקת נסח טאבו תוכלו להבטיח לעצמכם שאתם עורכים הסכם תקין, תוכלו לבדוק את הבעלים של הנכס, גודל הנכס, הערות אזהרה ועוד.

כיצד מפיקים נסח טאבו ראשון לציון לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו בראשון לציון לפי כתובת.
בתהליך ההזמנה יש לבחור באפשרות: "נסח טאבו לפי כתובת" ולהזין את שם בעל הנכס, עיר (ראשון לציון), רחוב, מספר בניין.
לאחר קבלת ההזמנה צוות טופס קל עובר על הבקשה, מאתר את הנכס ושולח את הנסח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.
חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.
חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.
תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).
נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".
נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו