נסח טאבו אילת

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

אילת היא אחת הערים המדהימות ביותר שלנו בישראל. היא העיר הדרומית ביותר והיא משמשת גם כעיר נמל וגם כאחד ממוקדי התיירות החשובים של המדינה, בעיקר בתחום תיירות הפנים. ניתן למצוא בה חופים מדהימים, קניונים, טיילת מלאה באטרקציות, מלונות ענק מפוארים באיכות הגבוהה ביותר, ספורט מים ואקסטרים, ברים, מסעדות, מועדונים, חנויות בגדים וכמובן- מועדוני הצלילה. וכל זה כשבאילת הנופשים נהנים ממחירים מוזלים בחנויות בשל העובדה שאילת היא עיר ללא מע"מ. מבחינת נדל"ן, אילת הולכת ומתפתחת כבר מספר שנים ומוקמות בה שכונות חדשות כל הזמן. בשנת 2019 הוצגה התוכנית האסטרטגית לשיפור התיירות בעיר אילת, שאמורה לחזק אותה מבחינה כלכלית עוד יותר. בשנים הקרובות המרינה צפויה לעבור שיפוץ משמעותי, מתוכננת להיבנות טיילת חדשה החל מחוף אלמוג לאורך כל רצועת החוף הדרומית עד מעבר הגבול, ובנוסף, צפוי לקום כבר נופש חדש שישתרע על פני 22 דונמים. הנדל"ן באילת מסתמן כהשקעה טובה לשנים הקרובות וכבר לא מעט משקיעים זיהו את הפוטנציאל שבקניית בתים והסבתם לדירות נופש לטווח קצר.

הפקת נסח טאבו באילת לפני רכישה או השכרת דירה

לפני שאנחנו רוכשים נכס, ואין זה משנה אם מדובר בדירה להשכרה באילת או בוילה למגורי משפחתינו בישוב קטן בצפון, אנחנו חייבים קודם כל לוודא את תקינות הנכס. מצבו של נכס יכול להשפיע רבות על טיב העסקה – כלומר, על המחיר אותו נסגור בסופו של דבר. נכס שנמצא במצב לא מזהיר יכול לאבד מערכו ולשמש לטובתנו במשא ומתן בעת הרכישה. על כן, אנחנו חייבים להכיר את הנכס על בוריו ולבצע בדיקות בכל המישורים:

  • בדיקה ויזואלית – הבדיקה הראשונה אותה נבצע היא בדיקה של תקינות הנכס מבחינה פיזית. אם מעולם לא עשינו זאת, מומלץ להתייעץ עם מומחה או מי מטעמינו שהוא בעל ניסיון. נוכל בבדיקה זאת לזהות בעיות צנרת וחשמל, רטיבות, סדקים וחורים בקירות. אולי גם נגלה דברים חמורים יותר כמו מרפסת לא בטיחותית שחייבת חיזוק.
  • בדיקת נסח טאבו – הבדיקה המעמיקה אותה נעשה היא בדיקת נסח הטאבו, אשר נמצא בלשכה למקרקעין, ומהווה את תעודת הזהות של הנכס. שם נגלה את גודלו האמיתי, את ההצמדות, הערות האזהרה לגבי עסקאות מקבילות, שעבודים וכדומה.
  • בדיקת תשריט הבנייה – הבדיקה השלישית והחשובה ביותר היא בדיקת תוכניות הבנייה המקוריות והשוואתן לנסח הטאבו ולנכס בפועל. אם לא נעשה בדיקה זו, יכול להיות שבעתיד כשנרצה למכור את הנכס, נגלה שאחד החדרים הוא בפועל מחסן, והדירה שווה הרבה פחות ממה שחשבנו.

איך מפיקים נסח טאבו באילת?

לסיכום, היכרות עם הנכס שלנו היא חשובה לא רק עבור העסקה הקרבה, אלא גם לעתיד. אנחנו חייבים להכיר את הנכס שאנחנו קונים על בוריו, וכל חריגה יכולה להתבטא בעשרות ואף במאות אלפי שקלים. 

תהליך הפקת נסח טאבו באילת בעזרת אתר טופס קל הינו תהליך פשוט מאוד. בחלקו העליון של האתר תמצאו טופס הפקת נסחים, יש לבחור "הפקת נסח באמצעות כתובת" ולהזין את העיר "אילת" רחוב ומספר הבניין הרצוי.

במקרה של נסח טאבו לפי כתובת אנו ממליצים להפיק נסח טאבו מרוכז על מנת לקבל תמונת מצב על כל הנכס ולא רק על הדירה הספציפית – תוכלו להשוות בין הדירה שלכם לדירות נוספות בבניין.

הפקת נסח טאבו באילת הינו תהליך קל, מהיר וחשוב מאוד לפני רכישה או השכרת דירה.

לשכת רישום מקרקעין אילת שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר אילת לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי אילת מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין באר שבע.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני: [email protected]

כתובת: התקווה 4, באר שבע, קריית הממשלה בניין ג' קומה 2
ניווט WAZE לסניף

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף באר שבע בלבד. בעת פניה אל לשכת רישום באר שבע, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן.

מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו אילת

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו אילת?

כשתוציאו נסח טאבו אילת תגלו גם כי בנסח הטאבו נכתבו הערות שונות המשקפות את הזכויות של גורמים שונים לגבי הנכס.

בין ההערות הללו ניתן למנות הערת אזהרה, הערות לגבי שעבודים או הפקעות, עיקולים וכן תוכלו לדעת אם היו בנכס חריגות בנייה.

כיצד מפיקים נסח טאבו אילת לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו אילת לפי כתובת.

בחלקו העליון של האתר ניתן למצוא טופס הפקת נסח טאבו. הזינו את כתובת העיר "אילת", רחוב ומספר בניין.

בזכות אתר טופס קל תהליך הוצאת נסח טאבו הפך לקל ופשוט. אנו נקבל את ההזמנה שלכם, נבדוק את הנכס במפות המדינה, נפיק נסח טאבו ונשלח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו