Warning: A non-numeric value encountered in /home/659171.cloudwaysapps.com/ymyayubsfy/public_html/wp-content/plugins/gravity-payment/gravity-payment.php on line 98
נסח טאבו בת ים - הזמנת נסח טאבו בבת ים באמצעות כתובת או גוש חלקה

נסח טאבו בת ים

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

בת ים היא עיר חוף מרכזית אשר מונה כ- 130,000 תושבים ובשנת 2026 תחגוג 100 שנים. אך בטרם תעשה זאת, בת ים מתוכננת להתאחד עם תל אביב- יפו בשנת 2023 תחת אותה עירייה, ועל כן, צפויים לה שינויים רבים בהיבטים כלכליים וחברתיים גם יחד. היום, ניתן למצוא בבת ים הכל מהכל- מחד, שכונות יוקרתיות עם קו לראשון לים, ומנגד, שכונות ישנות במחירים זולים במיוחד, שעתידות לעבור מתיחות פנים בפרויקטים של תמ"א 38, שעושים את צעדיהם בענק.

בבית ים ניתן לרכוש דירות במחירים זולים יחסית – 1.2 מיליון שקלים בלבד. לאחר הפקת נסח טאבו בת ים תוכלו לבצע בדיקה מקיפה אודות הנכס הספציפי או להפיק נסח טאבו מרוכז ולבחון אשר יעניק מידע מרוכז על כל תתי החלקות (הדירות) בבניין. בעזרת נסח הטאבו תוכלו לבדוק את גודל הדירה, הצמדות, בעל הדירה החוקי, האם בוצעו התאמות או שינויים בנכס. בעזרת נסח הטאבו תוכלו לבחון האם המחיר הזול שמוצע על הדירה אכן משתלם.

כמו כן, בת ים כוללת פרויקטים החדשים ויוקרתיים הכוללים 10,000 דירות שייבנו בגורדי שחקים בני 16 עד 45 קומות. המחירים בדירות אלו הם היקרים בעיר, אך חשוב להיות עם היד על הדופק- ישנה כוונה להקים במקום דיור בר השגה של דירות בגודל 75 מ"ר בהנחות של עד 30% ממחירי השוק. עוד יש להוסיף כי בשכונה צפויים להיבנות בשנים הקרובות מספר מלונות בתפוסה כוללת של 3,000 חדרים, ואלו יספקו תעסוקה ומשרות רבות לתושבי בת ים. בדירות יוקרה חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה בנסח הטאבו, לבדוק את שטח הדירה לפי הארנונה, לבחון האם לנכס קיימים הצמדות (חניה או מחסן), בפרויקטים יוקרתיים חשוב שהבדיקה תתבצע ע"י איש מקצוע.

הפקת נסח טאבו בבת ים לפני רכישה או השכרת דירה

לפני שרוכשים דירה, וזה לא משנה באיזו עיר, אנחנו קודם כל צריכים לחשוב עם עצמנו מה הצרכים שלנו. מעבר לגודל הנכס ולכמות החדרים בה אנו חפצים, מיקומה של דירה יכול להשפיע מאד על איכות החיים שלנו. שכונות שונות מתאפיינות ביתרונות וחסרונות שונים. כך לדוגמה, בעוד שכונה אחת יכולה ליהנות מקרבה למקומות מרכזיים בעיר, היא יכולה לסבול מאוכלוסייה פחות סימפטית. להבדיל, שכונה יוקרתית וחדשה עלולה להיות עבור אנשים מסוימים כפתרון מצוין לשיפור דיור, אך מנגד, להרחיק אותם מצירים ראשיים שמובילים אותם למקום עבודתם. בעת בחירת מיקום, אנחנו צריכים לשים לב לאלמנטים של אוכלוסייה (האם היא תואמת את המיליה החברתי שלנו), הימצאותם של מתקנים ומוסדות באזור (בתי ספר, גנים, מתנ"סים, היכלי תרבות, חדרי כושר), קרבה למקומות תעסוקה ומסחר, או לחלופין, קרבה לכבישי היציאה מהעיר. בנוסף, חשוב לבדוק יתרונות ומותרות שספציפית טובים לנו- קירבה לים, שכונה שקטה, שכונה שקרובה לפארק ירוק וכן הלאה.

איך מפיקים נסח טאבו בבת ים?

בת ים היא עיר שנמצאת על סף האצה תרבותית וכלכלית משמעותית, ומהווה יעד מצוין גם עבור זוגות צעירים אך גם עבור משפרי דיור. עכשיו זו הזדמנות מצוינת לקנות או להשכיר נכס בעיר, ובעתיד, ליהנות ממיזוג עם העיר המצליחה ביותר בישראל- תל אביב. החופים, הבנייה, האוכלוסייה הצעירה- לבת ים יש המון מה להציע.

נזכור כי לפני רכישה או השכרה דירה חשוב מאוד להפיק נסח טאבו, בתהליך פשוט ומהיר:

  1. בחלקו העליון של המסך תמצאו טופס הפקת נסחי טאבו, אנו ממליצים לבחור "נסח טאבו לפי כתובת" ולהזין את כתובת המדויקת של הנכס.
  2. תתבקשו למלא מספר פרטים אישיים, חשוב לוודא כי כתובת דוא"ל רשומה ללא טעויות שכן נסח הטאבו בבת ים הינו נסח מקוון – קובץ PDF שישלח לכתובת הדוא"ל.
  3. יש להמתין לסיום תהליך ההפקה, במהלכו צוות אתר טופס קל יבצע איתור הנכס במפות המדינה, איתור פרטים גוש וחלקה, הפקת הנסח, בדיקת תקינותו ושלחתו ללקוח.

לשכת רישום מקרקעין בת ים שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר בת ים לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי בת ים מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין חולון.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: Rishum-Holon@justice.gov.il

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף חולון בלבד, שימו לב לציין את כתובת הנכס בעיר בת ים  אליו תרצו לקבל עזרה. בעת פניה אל לשכת הרישום, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת: קדושי קהיר 23, חולון.

ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו בת ים

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו בת ים?

כשתוציאו נסח טאבו בבת ים תגלו גם כי בנסח הטאבו נכתבו הערות שונות המשקפות את הזכויות של גורמים שונים לגבי הנכס.

בין ההערות הללו ניתן למנות הערת אזהרה, הערות לגבי שעבודים או הפקעות, עיקולים וכן תוכלו לדעת אם היו בנכס חריגות בנייה.

כיצד מפיקים נסח טאבו בעיר בת ים לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו בבת ים לפי כתובת.

בחלקו העליון של האתר ניתן למצוא טופס הפקת נסח טאבו. הזינו את כתובת העיר "בת ים", רחוב ומספר בניין.

בזכות אתר טופס קל תהליך הוצאת נסח טאבו הפך לקל ופשוט. אנו נקבל את ההזמנה שלכם, נבדוק את הנכס במפות המדינה, נפיק נסח טאבו ונשלח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו