נסח טאבו אשקלון

הפקת נסח טאבו מקוון באמצעות גוש חלקה או כתובת

אשקלון היא עיר בעלת היסטוריה ארוכה ושורשיה המוקדמים ביותר מצויים בזמנים עתיקים מלפני 5000 שנה. היא אחת מן ההרים הקדומות ביותר בארץ ובעולם ובתקופת המקרא הייתה מערי הנמל הפעילות והחשובות ביותר. היום, מונה העיר כמעט 160 אלף תושבים ומהווה את אחת מ-15 הערים הגדולות בישראל. אשקלון מאופיינת באחד מקווי החוף הארוכים בארץ- 12 ק"מ של חופים מדהימים עם חול זהוב, אשר נחשבים לאחד ממוקדי הפעילות המרכזיים של תושבי העיר ושל מבקריה. בעיר מצויים ומתוכננים פארק מוטורי, פארק אתגרי ומגרש גולף, כחלק מהפיכתה של אשקלון לעיר תיירות ספורט בינלאומית. בשנים האחרונות אשקלון הולכת ומתפתחת כיעד מבוקש לזוגות צעירים ולמשקיעים, וזאת משום שבנוסף לרצועת החוף המדהימה שלה, היא עדיין זולה יחסית, והיא ממוקמת במרחק של שעה נסיעה בלבד מבאר שבע, תל אביב וירושלים גם יחד. ביחס לשאר ערי החוף בארץ, אשקלון נחשבת לאחת מן הערים הפחות צפופות ועל כן חופיה מאד נעימים לבילוי.

הפקת נסח טאבו באשקלון לפני רכישה או השכרת דירה

הדבר אולי החשוב ביותר אותו צריך לעשות לפני שרוכשים דירה, הוא קודם כל לוודא את ההתכנות הכלכלית שלנו לרכישת הנכס בו אנחנו חפצים. משכנתא מורכבת מהון ראשוני ומהחזר חודשי אותו אנחנו מחזירים לבנק בפריסה שיכולה לנוע משנים בודדות ועד לעשרות שנים (ברוב המקרים של זוגות צעירים). במקרה של אדם שרוכש את הדירה השנייה בחייו (ובלבד שאינו מחזיק בראשונה), הבנק מאפשר משכנתא של עד 70% מסכום הקנייה, כלומר, אם רכשתם דירה במיליון ₪, הבנק יסכים להלוות לכם 700 אלף שקלים, בעוד ה-300 אלף הנוספים חייבים להיות ברשותכם. במקרים של דירה ראשונה, הבנקים בישראל מחויבים לאפשר גמישות נוספת של עד 75%, כלומר יהיה עליכם להחזיק ב- 250 אלף מתוך המיליון. מאידך, ככל שתביא הון גדול יותר ביחס לשווי הנכס, כך הריביות יהיו נמוכות יותר.

אבל, וזה אבל גדול, חשוב לזכור שצבירת ההון הראשוני היא רק המשוכה הראשונה בתשלום הדירה. חשוב שנהיה מסוגלים לעמוד בהחזרים החודשיים הצפויים, ונדע להחשיב בתוכם גם את הריביות. אם לא, נצבור חובות וריביות נוספות, ולבסוף אנו עלולים לאבד את הבית. בעת רכישת דירה מומלץ לבנות תמהילי משכנתא איכותיים ונכונים לנו. מסלולי משכנתא כוללים מסלולים צמודי מדד ולא צמודי מדד, עם ריביות קבועות או משתנות, ובין סוגים אלו ניתן לבחור או לשלב. עוד חשוב לזכור כי בימינו, מלבד הבנקים, ניתן גם לקחת משכנתא חוץ בנקאית מחברות האשראי, וכן מגופים נוספים.

כמה סיבות חשובות להוצאת נסח טאבו באשקלון

אשקלון היא עיר שרק הולכת ומתפתחת, ובגלל מחיריה הזולים יחסית, ניתן לראות כיצד הביקוש הולך וגובר, גם ביחס לשכנתה- אשדוד. עם למעלה מחמישים מוסדות חינוך, אשקלון היא עיר בעלת עתיד מבטיח, ויכולה להיות מצוינת לגידול ילדים ומשפחה.

הוצאת נסח טאבו באשקלון היא תהליך חשוב לפני תהליך של רכישה או השכרת דירה ממספר סיבות:

  • בנסח יופיעו פרטים כלליים על הנכס כולל גודל, תיאור, שטח, קומה – יש לוודא שאכן הפרטים המוצגים תואמים למציאות בשטח.
  • פרטי הבעלים החוקיים מופיעים בנסח – כל עסקת נדלן צריכה להיעשות מול הבעלים החוקיים של הנכס. שמות הבעלים מופיעים בנסח הטאבו.
  • הצמדות, חניה ומחסן – שימו לב יתכן כי יש בבעלות הנכס גם מחסן צמוד, חניה בטאבו. אם כן – הפרטים יכתבו בנסח.
  • סעיף הערות אזהרה – יש לבדוק את הסעיף ולהבין בדיוק מהי המשמעות של ההערה במידה והיא מופיעה.

לשכת רישום מקרקעין באר שבע שעות פעילות קבלת קהל ומענה טלפוני

שימו לב – בעיר אשקלון לא קיים לשכת רישום מקרקעין ולכן תושבי אשקלון מקבלים שירות בלשכת רישום מקרקעין באר שבע.

יום פתיחה מענה טלפוני סגירת מענה טלפוני קבלת קהל
ראשון 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
שני 08:00 16:00 ללא
שלישי 08:00 16:00 ללא
רביעי 08:00 16:00 בזימון תור בלבד
08:30-12:30
חמישי 08:00 16:00 ללא
שישי ללא ללא ללא
שבת ללא ללא ללא

דואר אלקטרוני ליצירת קשר עם הסניף: [email protected]

יצירת קשר עם הלשכה מתאפשרת באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני. תיבת דוא"ל של לשכת רישום מקרקעין מיועדת לקבלת מידע בנוגע לתיקים שהוגשו ללשכה בסניף באר שבע בלבד. בעת פניה אל לשכת רישום באר שבע, ציינו את מספר התיק ופרטים זיהוי נוספים ככל שניתן. מידע נוסף בנוגע לייעוץ אופן הגשה תיקים לרישום וכל מידע אחר מומלץ להתקשר אל מוקד התמיכה *8653 שלוחה 1 הפעיל בימים א-ה בשעות 08:00-16:00.

כתובת הסניף: התקווה 4, באר שבע, קריית הממשלה בניין ג' קומה 2
ניווט WAZE לסניף

שאלות חשובות בנושא נסח טאבו נסח טאבו אשקלון

מדוע חשוב להפיק נסח טאבו באשקלון?

הנסח הזה הוא למעשה תעודת הזהות הקניינית של הנכס שהתעניינתם בו. הוא יספק לכם את המידע הבסיסי והחשוב ביותר שתצטרכו לגבי הנכס. החל מפרטים כמו המיקום של הנכס, פרטי הבעלים שלו, התיאור והשטח שלו וכן הקומה שבה הוא ממוקם ועוד.

כיצד מפיקים נסח טאבו באשקלון לפי כתובת?

באפשרותכם להפיק נסח טאבו באשקלון לפי כתובת.

בתהליך ההזמנה יש לבחור באפשרות: "נסח טאבו לפי כתובת" ולהזין את שם בעל הנכס, עיר (אשקלון), רחוב, מספר בניין.

לאחר קבלת ההזמנה צוות טופס קל עובר על הבקשה, מאתר את הנכס ושולח את הנסח לכתובת המייל שציינתם בעת ביצוע ההזמנה.

איזה מידע מקבלים בנסח טאבו?

שם מלא ות.ז של בעל הנכס, הצמדות לנכס (חצר, חנייה, מחסן, רכוש משותף, וכו'), גודל הנכס נטו, מהות הפעולה ( ירושה, בעלות, וכו'), הערות אזהרה לנכס, עיקולים/שיעבודים או הערות של הבנק, האם לנכס נלקח משכנתא ותאריך סיום.

חשוב לציין שנסח טאבו מרוכז מכיל פרטים מועטים על כל תת חלקה בבית משותף.

מהם גוש, חלקה ותת חלקה?

גוש – "המרכז למיפוי ישראל" מחלק את קרקעות ישראל לפי מספור של שטחים מוגדרים.

חלקה – חלוקה של גוש לשטחים נפרדים במסגרת הליך תכנון והסדר מקרקעין.

תת חלקה – מספר המזהה את הדירה בבית משותף (לא בכל המקרים מספר הדירה בבניין זה מספר התת חלקה).

אילו סוגי נסח טאבו באפשרותי לבחור?

נסח רגיל – נסח טאבו של גוש וחלקה (תת חלקה בבניין משותף).

נסח היסטורי – נסח המציג מידע של רישומים שבוצעו בעבר במקרקעין ועד הרישום העדכני ביותר. במידה ואין מידע היסטורי על הנכס מתקבל נסח זהה ל"נסח הרגיל".

נסח מרוכז – נסח טאבו לבית משותף (בית מעל 2 דירות), המכיל מידע חלקי ומרוכז על כל תתי החלקות בבית המשותף.

כמה עולה נסח טאבו?

79 ש"ח להפקת נסח הטאבו, התשלום כולל אגרות ומסים.

התשלום באתר מאובטח בהצפנת ssl 2048 bit בהתאם לתקן PCI בינלאומי מחמיר!

בסיום ההזמנה תשלח חשבונית מס קבלה אל כתובת האימייל.כדי להבטיח את איכות ההזמנה אנו עוברים על הפרטים שהוזמנו, אנו שולחים ללקוחות את ההזמנה רק אחרי בדיקה שהכל תקין.

תשלום מאובטח באשראי

חזרו לנושאים המעניינים בפוסט

נסח טאבו לפי עיר - בחרו עיר והפיקו נסח טאבו